Skip to main content

Festivalové akreditace a balíčky již v prodeji

Festivalovou akreditaci si můžete zakoupit v Moje LFŠ, kde jsou v prodeji i balíčky vstupenek na jednotlivé projekce, ubytování, vstupenky na doprovodný program a mecenášské balíčky. Vše bude také až do vyprodání k dispozici na místě. Vstupenky na doprovodný program budou za plnou cenu v prodeji i v Městském informačním centru na Masarykově náměstí. Vstup do letních kin a do stanů ve Smetanových sadech bude až na výjimky volný.

Přejít do Moje LFŠ

Akreditace

Festivalová akreditace vás opravňuje ke vstupu na všechny projekce, odborný program i výstavy v daný den. Dále vám umožňuje nákup ubytování a výrazné slevy na doprovodný program. Jakoukoli akreditaci můžete uplatnit i na filmová představení poslední den LFŠ, tedy ve čtvrtek 3. srpna.

Jednodenní
550 Kč / 550 Kč
Dvoudenní
1050 Kč / 1050 Kč
Třídenní
1500 Kč / 1400 Kč*
Čtyřdenní
1850 Kč / 1700 Kč*
Pětidenní
2050 Kč / 1850 Kč*
Šestidenní
2150 Kč / 1950 Kč*
Mecenáš
6000 Kč
Mecenáš
10000 Kč
Mecenáš
20000 Kč

* Cena se slevou – slevu nabízíme studentům/učitelům (akceptujeme ISIC, ITIC, ALIVE, EYCA či potvrzení o studiu), členům filmových klubů (průkaz AČFK a ASFK), zaměstnancům České televize, držitelům ZTP a seniorům nad 60 let. Pokud jste držitelé karty ZTP/P, vy i váš průvodce máte nárok na 50% slevu, požadavek je nutné provést e-mailem na adresu slevy@lfs.cz.

Mecenášství

Pokud je Filmovka vaší srdcovou záležitostí, můžete zvážit možnost stát se naším mecenášem. Nabízíme tři typy mecenášských balíčků, které vám zaručí celofestivalovou akreditaci a další milé bonusy. Mecenášské balíčky jsou v prodeji v Moje LFŠ v sekci Zboží.

Balíčky vstupenek

V Moje LFŠ jsou v prodeji i přenosné balíčky vstupenek na filmové projekce po 6 a 10 kusech. Jeden balíček může využívat libovolný počet osob. Během festivalu budou balíčky v omezeném množství k dispozici i ve Festivalovém centru a Festivalovém obchodě bez nutnosti registrace. Podobně jako akreditace nezaručují, že se na projekci dostanete. Nabídka ubytování je přes Moje LFŠ dostupná pouze pro majitele akreditace, nikoliv balíčku vstupenek. Na místě lze ve Festivalovém centru zakoupit ubytování podle zaplněnosti jednotlivých kapacit bez ohledu na vlastnictví akreditace. Upozorňujeme, že půjde zejména o nocleh s vlastním spacákem, pokoje na internátu a kolejích poskytujeme výlučně akreditovaným účastníkům.

6 vstupenek
920 Kč
10 vstupenek
1440 Kč