Skip to main content

Služby pro novináře

Press centrum

Press centrum najdete ve Sportovní hale poblíž kina Hvězda. Otevírací doba je denně od 9 do 21 hodin. Press centrum je místem, kde probíhají veškeré tiskové konference, kde jsou pro vás k dispozici počítače, tiskárna i Wi-Fi, kde vám poskytneme fotografie, informace o aktuálním dění a kde se vám pokusíme splnit (téměř) všechna vaše další přání.

Po příjezdu

Press akreditace vám budou předány v Press centru. Otevírací doba je denně od 9 do 21 hodin.

Rezervace

Na LFŠ není běžný systém rezervací, doporučujeme proto chodit na projekce s dostatečným předstihem. Pokud požadujete místenkovou rezervaci, je ve výjimečných případech možné ji zajistit. I na takto rezervovaná místa se, prosím, dostavte nejpozději 10 minut před zahájením projekce, jinak ztratíte na místo nárok. Požadavky směřujte nejdříve den a nejpozději 3 hodiny před projekcí osobně na Press centrum nebo na adresu press@lfs.cz. Rezervace jsou omezeny na 2 filmy denně.

Rozhovory

Požadavky na rozhovory s hosty a vedením LFŠ směřujte, prosím, do 21. 7. na adresu lenka.horakova@lfs.cz, a to i v případě, že máte rozhovor s některým z hostů poznamenaný v plánu práce, který je součástí žádosti o novinářskou akreditaci.

Tiskové konference

14. 6. 2023, 13:30 – Institut Cervantes (Na Rybníčku, Praha)

28. 7. 2023, 11:00 – zahajovací TK s vedením festivalu, starostou města Uherské Hradiště a Rajko Grlićem (Press centrum, UH)

31. 7. 2023, 11:30 – Ivan Trojan (Press centrum, UH)

2. 8. 2023, 11:00 – zakončovací TK (Press centrum, UH) – zrušena